Hakkımızda

Hakkımızda | Cami Kubbe Kurşun KaplamaKuruluşumuz, yarınlar için kaliteli hizmete dikkat eder. Kalite kadar da iş ahlakı da çok önemlidir. Sonunda bu duygularla verilen hizmet, oldukça fazla haz verir. Camii Kubbe Kurşun Kaplama olarak camilerimizi korumak amacı ile kurşunla kaplıyoruz. Hem ibadethane hem de sanat eseri olan camilerimiz geleceğimize bırakabileceğimiz kültür örneklerimizdir.

Kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeyen Camii Kubbe Kurşun Kaplama, müşterilerini işletmenin odak noktasında tutarak verdiği hizmet ve ürün kalitesini en üst düzeyde tutmayı hedeflemektedir.

Camilerin, külliyelerin, hanların, hamamların, medreselerin, kubbelerin, minarelerin ve şadırvanların kurşun ve bakır kaplamalarını gerçekleştirmekteyiz. Bunun yanı sıra alem takma tamir ve tadilat hizmetimiz de bulunmaktadır.

Kovaytanlar İnşaat 1987 tarihinde kurulmuş olup, firmamız, yarınlar için kaliteli hizmete dikkat eder. Kalite kadar da iş ahlakı da çok önemlidir. Sonunda bu duygularla verilen hizmet, oldukça fazla haz verir. Camii Kubbe Kurşun Kaplama olarak camilerimizi korumak amacı ile kurşunla kaplıyoruz. Hem ibadethane hem de sanat eseri olan camilerimiz geleceğimize bırakabileceğimiz kültür örneklerimizdir.